Programska šema

Ponedjeljak

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik (informativna emisija)
08.30 Pregled štampe
08.45 Uzdizanje (vijesti iz kulture)
09.00 Vijesti
09.15 Nebo (meteo i stanje na putevima)
09.30 Pogodak (sportske informacije)
09.45 Uzdizanje
10.00 Vijesti
10.03 Radio veza
12.00 Podne (informativna emisija)
12.30 Prepelica (Muzicka emisija, autor: Zonjo)
13.30 Slobodna Evropa
14.00 Svlacionica (emisija o sportu)
15.00 Petnaest (informativna emisija)
16.00 Naftalin (muzicka emisija, autor: Nenad Kalezic)
17.00 Žurnal (informativna emisija)
18.00 Slobodna Evropa
00.00 Slobodna Evropa

Utorak

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Pregled štampe
08.45 Uzdizanje
09.00 Vijesti
09.15 Nebo
09.30 Pogodak
09.45 Uzdizanje
10.00 Vijesti
10.03 Radio veza
12.00 Podne
12.30 Grad
13.00 Vijesti
13.30 Slobodna Evropa
15.00 Petnaest
17.00 Žurnal
18.00 Slobodna Evropa
19.00 Antena klasika (repriza)
21.00 Prepelica (repriza)
00.00 Slobodna Evropa

Srijeda

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Pregled štampe
08.45 Uzdizanje
09.00 Vijesti
09.15 Nebo
09.30 Pogodak
09.45 Uzdizanje
10.00 Vijesti
11.00 Vijesti
11.03 Drugom stranom (muzicka emisija, autor: Nebojša Vujovic)
12.00 Podne
13.00 Vijesti
13.30 Slobodna Evropa
15.00 Petnaest
17.00 Žurnal
18.00 Slobodna Evropa
20.00 Naftalin (repriza)
23.00 Antena klasika (repriza)
00.00 Slobodna Evropa

Četvrtak

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Pregled štampe
08.45 Uzdizanje
09.00 Vijesti
09.15 Nebo
09.30 Pogodak
09.45 Uzdizanje
10.00 Vijesti
10.03 Ljubav preko žice (kontakt program Brcka Brckovica)
12.00 Podne (informativna emisija)
13.00 Vijesti
13.30 Slobodna Evropa
14.00 Drugom stranom (repriza)
15.00 Petnaest
17.00 Žurnal
18.00 Slobodna Evropa
19.00 Antena klasika (emisija ozbiljne muzike)
21.00 The Comming (DJ Mono)
00.00 Slobodna Evropa

Petak

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Pregled štampe
08.45 Uzdizanje
09.00 Vijesti
09.15 Nebo
09.30 Pogodak
09.45 Uzdizanje
10.00 Vijesti
10.03 Tajne autora Dragana Božovica || Zelena linija (emisija o turizmu, jednom mjesecno) || Ciste ruke (emisija o antikorupciji, dvaput mjesecno)
12.00 Podne
12.30 Grad
13.00 Vijesti
13.30 Slobodna Evropa
14.00 Svlacionica (emisija o sportu)
15.00 Petnaest
17.00 Žurnal
18.00 Slobodna Evropa
00.00 The books of knjige

Subota

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik
09.00 Vijesti
10.00 Vijesti
11.00 Vijesti
11.03 Tacno u prijepodne (emisija za mlade)
12.00 Podne
13.00 Vijesti
13.30 Slobodna Evropa
15.00 Petnaest
17.00 Žurnal
18.00 Slobodna Evropa
00.00 Slobodna Evropa

Nedjelja

07.00 Najavna špica
07.30 Kalendar
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Antena klasika (repriza)
10.00 Vijesti
10.03 The books of knjige (repriza)
12.00 Podne (informativna emisija)
13.00 Vijesti
13.30 Slobodna Evropa
15.00 Petnaest
15.30 Tajne (repriza)
17.00 Žurnal
18.00 Slobodna Evropa
20.00 Živa istina
00.00 Slobodna Evropa