6 °

max 10 ° / min 5 °

Srijeda

12.02.

10° / 5°

Četvrtak

13.02.

9° / 7°

Petak

14.02.

9° / 8°

Subota

15.02.

10° / 6°

Nedjelja

16.02.

12° / 5°

Ponedjeljak

17.02.

10° / 3°

Utorak

18.02.

8° / 6°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sanacija plaže Utjeha u završnoj fazi

Izvor: JPMD

Ekonomija

Comments 0

Sanacija plaže Utjeha u završnoj fazi

Autor: Antena M

  • Viber

Projekat sanacije plaže Utjeha u opštini Bar, koji sprovodi Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore, nalazi se u završnoj fazi. Radovi teku prema planiranoj dinamici i očekuje se da budu završeni u roku od 20 dana.

Ukupna vrijednost projekta iznosi približno 96.000 eura, a obuhvata rušenje postojeće oštećene betonske površine od oko 500 m², uklanjanje urušenog materijala, izgradnju novog obalnog zida dužine 40 metara i postavljanje nove betonske površine.

Cilj projekta je unapređenje bezbjednosti, funkcionalnosti i estetike plaže, čime će se poboljšati uslovi za boravak posjetilaca i doprinijeti uređenju kupališnog prostora. Ovim radovima dodatno se unapređuje turistička ponuda i osigurava očuvanje prirodnih resursa ovog područja.

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore nastavlja ulaganja u projekte koji doprinose zaštiti i održivom razvoju obalnog područja, s ciljem podizanja kvaliteta infrastrukture i zadovoljstva korisnika plaža na crnogorskom primorju.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR