15 °

max 15 ° / min 11 °

Četvrtak

13.03.

15° / 11°

Petak

14.03.

17° / 11°

Subota

15.03.

20° / 14°

Nedjelja

16.03.

17° / 10°

Ponedjeljak

17.03.

12° / 8°

Utorak

18.03.

7° / 2°

Srijeda

19.03.

11° / 2°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Nedić: DPS predložio amandmane na budžet Opštine Berane

Ekonomija

Comments 0

Nedić: DPS predložio amandmane na budžet Opštine Berane

Autor: Antena M

  • Viber

Klub odbornika DPS Berane podnio je nekoliko amandmana na predlog Odluke o Budžetu Opštine za 2025. godine, sve u cilju preusmjeravanja sredstava koja će, ukoliko se amandmani usvoje, pružiti benefite građanima, objavio je odbornik Miro Nedić.

"Amandmanima tražimo više sredstava za institucije obrazovanja, za nevladine organizacije, za Studentske stipendije, za realizaciju projekta besplatnog vrtića za naše mališane, tražimo rekonstrukciju i uredjenje velike sale u zgradi Opštini Berane.

Nijesmo dodatno opteretili Budžet, već se tražena sredstva mogu obezbijediti kroz umanjenje sredstava za reprezentacije, službena putovanja, ugovore o djelu i konsultantske usluge. Smatramo da je mnogo korisnije sredstva iskoristiti na ovaj način, a sve u interesu građana", navodi Nedić na mreži X.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR