23° / 14°

01.05.

22° / 14°

Rebić ponovo junak Milana

Milan je nakon Kaljarija i Udinezea savladao i ekipu Breše u okviru Serije A, puleni Stefana Piolija su na gostovanju slavili sa minimalnih 0:1 (0:0).

Ante Rebić je trebalo 15ak minuta da donese prednost "Rosonerima". Centaršut Ibrahimovića sa desne strane, Kastiljeho ne uspikeva da iskontroliše loptu, ali uspineva da je proturi do Rebića, koji trese mrežu Breše za 1:0 u 71. minutu.

U finišu velika prilika za Tea Ernandeza da ovjeri pobjedu Milana, ali sjajni bek pogađa prečku.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, nova pobjeda Milana, koji je sada šesti sa 31 osvojenim bodom, Breša pretposljednja sa 15.