25° / 18°

Verona ubjedljiva protiv Napolija

Izvor: Epa efe

Autor: Antena M

Fudbaleri Verone priredili su iznenađenje na domaćem terenu pošto su prilično lako savladali ekipu Napolija rezultatom 3:0.

Puleni Antonija Kontea nijesu se naigrali fudbala sve do kraja prvog poluvremena kada su gosti propustili dvije velike prilike.

Prvo je Lobotka gađao pored gola, da bi nedugo zatim Kvarachelijin udarac unutar kaznenog prostora bio izblokiran u korner.

Upravo je Gruzina zadesio peh, pa je zbog povrede morao da napusti teren prije odlaska na odmor, a početkom drugog dijela igre vidjeli smo i vodeći pogodak Verone.

Igrao se 50. minut kada je kapiten domaćih i srpski internacionalac Darko Lazović koji je probio po lijevoj strani i na sjajan način spoljnim dijelom stopala asistirao strijelcu Roči Livramentu.

Uzvratio je Napoli preko Angise koji je pogodio prečku, ali je kazna za promašaj uslijedila u 75. minutu kada je Danijel Moskera udvostručio prednost Verone.

Konačan rezultat kao simbol nevjerovatno loše igre Napolija u drugom poluvremenu postavio je Moskera svojim drugim golom u četvrtom minutu nadoknade vremena.