25° / 17°

28.09.

26° / 18°

Arsenalu bod protiv Brajtona

Arsenal je remizirao nakon dva startna trijumfa u Premijer ligi, ali teško da bod protiv Brajtona (1:1) može da se okarakteriše kao kiks jednog od kandidata za titulu.

“Tobdžije” su vodile golom Kaija Haverca iz prvog poluvremena, ali su već na startu nastavka ostali s igračem manje zbog isključenja Deklana Rajsa.

Gosti su do zasluženog izjednačenja na “Emirejtsu” stigli u 58. minutu preko Žoaa Pedra, željeli su totalni preokret, ali je dvije velike šanse imao i tim Mikela Artete.

I Brajtonu je ovo prvi remi nakon dvije pobjede, pa Mančester siti i Liverpul imaju šansu da poslije tri kola ostanu jedini sa maksimalnim učinkom.

Siti od 18.30 gostuje Vest Hemu, “redsi” u nedjelju idu na megdan Mančester junajtedu.