26° / 18°

29.09.

23° / 14°

Englezi rutinski, trijumf Grka

Što se tiče Lige B, Englezi i Grci su uspJeli da dobiju i druge utakmice u svojoj grupi 2. I jedni i drugi su bili bolji večeras od svojih rivala i poslije dva meča imaju po 6 bodova na svom kontu.

Engleska je večeras na "Vembliju" bila bolja od Finske rezultatom 2:0, a oba gola su djelo Harija Kejna.

Zanimljivo da je poslije prvih 45 minuta bilo 0:0, ali su Englezi uspjeli da se saberu i da konačno iskoriste svoje šanse preko iskusnog napadača koji je mrežu tresao u 57. i 76. minutu.

Grci su napravili sjajan rezultat u Irskoj, pobijedili su domaćina sa 0:2, a prvi gol smo vidjeli u 50. minutu utakmice kada je strijelac bio Joanidis.

Konačan rezultat postavlja Colis u 87. minutu.

Sjajna Gruzija je napravila novi dobar rezultat, ovoga puta su slavili na gostovanju Albaniji, rezultat je bio 0:1, pa sada imaju 6 bodova i usamljeni su na vrhu ove grupe 1.

Najzanimljiviji duel bio je meč Češke i Ukrajine koji je završen pobjedom domaćina od 3:2.