26° / 18°

29.09.

23° / 14°

Petrovac na vrhu, Dečiću bod u Bijelom Polju

Fudbaleri Dečića igrali su danas u Bijelom Polju sa Jedinstvom neriješeno 1:1, u utakmici sedmog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.

Utakmicu je obilježio vodeći pogodak Dečića.

U 40. minutu Augusto Čagas je šutirao glavom, a golman Goran Aković uz malo problema odbranio i zadržao loptu ispred gol linije.

Pomoćni sudija Uroš Rašović procijenio je da je lopta cijelim prečnikom prešla gol-liniju i signalizirao glavnom arbitru, Milošu Savoviću da prizna pogodak.

Poravnao je Armin Bošnjak u 48. minutu i postavio konačan rezultat.

Petrovac se izjednačio na vrhu sa ekipom Budućnosti, nakon trijumfa protiv Bokelja u Kotoru - 1:0, u sedmoj rundi Meridianbet 1. Crnogorske fudbalske lige.

Izabranici Zdravka Dragićevića su sav posao u Kotoru završili u 4. minutu, kada je Argentinac Dijego Kastanjeda, ljetošnje pojačanje, postigao svoj drugi gol u "nebesko-plavom" dresu.