21 °

max 21 ° / min 14 °

Subota

15.03.

21° / 14°

Nedjelja

16.03.

17° / 10°

Ponedjeljak

17.03.

12° / 7°

Utorak

18.03.

7° / 2°

Srijeda

19.03.

10° / 1°

Četvrtak

20.03.

12° / 4°

Petak

21.03.

12° / 6°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
NSD: Nikolić se pridružio radikalizmu Abdića, umjesto da od njega napravi otklon

Izvor: Antena M; Foto: Dragan Tomašević

Politika

Comments 4

NSD: Nikolić se pridružio radikalizmu Abdića, umjesto da od njega napravi otklon

Autor: Antena M

  • Viber

Nova srpska demokratija reagovala je na jučerašnju izjavu portparola DPS-a Miloša Nikolića. 

- Nevjerovatno je čitati kakve fantazije piše portparol DPS Miloš Nikolić, jer očigledno da mu je zadatak da na svaki način opravda Nermina Abdića koji je "junački" nasrnuo na poslanicu Jelenu Božović tokom sjednice Ustavnog odbora, zapalivši tad toksičnu dimnu bombu. Pošto Nikolić voli da govori o kukavicama, prvo neka se pozabavi sa gorepomenutim junacima iz redova svoje partije koje su sa radikalnim Nerminom pravili haos u Skupštini Crne Gore.

Na kraju, neka nadležni organi utvrde sve činjenice vezane za oštećenje automobila Jelene Božović. U saopštenju je jasno naznačeno da nije u pitanju paljenje, već oštećenje automobila što se može shvatiti kao poruka upozorenja, ali očekujemo da to nadležni utvrde. S obzirom na to da je DPS političko krilo mafije i da im paljenja i dizanja auta u vazduh nisu strana, ne čudi što upravo o tome i govore u svom saopštenju - naveli su iz NSD-a. 

Komentari (4)

POŠALJI KOMENTAR

miki

Bruko Beranska imaš li ti imalo mozga. Pametnija si kad ćutiš jer što god kažeš je izliv mržnje za sve što je Crnogorsko sram te bilo, nevjerujem da si iz Berana jer su Beranke pametne žene bar ih nebrukaj pih pih bruko.

Vojka Bozovic

Jeli ovona što je pozivala para jedinice da uvedu red u Crnu Goru.

Orlov krš

Abdić radikalan,a ti liberalna,greote! Znamo te dobro,mržnja prema Crnoj Gori i svemu crnogorskom te izjeda! Ona slika tzv glasanja sve govori o tebi i o onima koji su te slijedili u kršenju Ustava!