22 °

max 22 ° / min 9 °

Nedjelja

20.04.

22° / 9°

Ponedjeljak

21.04.

23° / 10°

Utorak

22.04.

23° / 14°

Srijeda

23.04.

21° / 14°

Četvrtak

24.04.

18° / 14°

Petak

25.04.

20° / 13°

Subota

26.04.

20° / 12°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Odžić: Poslije ovako transparentnih tendera zaista treba da se umiješa SDT, a vas sve na gomilu neka je stid

Politika

Comments 2

Odžić: Poslije ovako transparentnih tendera zaista treba da se umiješa SDT, a vas sve na gomilu neka je stid

Autor: Antena M

  • Viber

Poslije ozbiljnih sumnji u regularnost i brzinu postupka dodjele plaža imam nekoliko pitanja. Najprije da li je ovo onaj transparentni tender o kom je priča dvojac Radunović-Mikijelj, pita zamjenik predsjednika SDP i predstavnik Evropskog saveza Petar Odžić. 

Je li, pita Odžić, transparentan tender ako se istu noć poziva SDT da ispita ponude? 

“Je li transparentno kad firma sa "Beograda na vodi", 5 dana prije tendera osnuje firmu u Crnoj Gori i uzme gotovo sve plaže na Velikoj plaži?  Da nije to firma, ministre, za koju se “priča” da su bili zainteresovani za ishod izbora u Podgorici, Budvi i sad u Nikšiću? Je li transparentno da firme daju fiktivne milionske ponude od kojih će odustati”, naveo je Odžić. 

Da nijesu, dodaje, to oni "ugroženi" koji nisu mogli 30 godina doći do plaže, a sad mogu ponuditi milione. 

“Mislim da poslije ovako transparentnih tendera, zaista treba da se umiješa SDT, a vas sve na gomilu neka je stid”, poručio je Odžić. 

Komentari (2)

POŠALJI KOMENTAR

Jelena

Izađite iz Vlade, jedini način svrgnut ih sa vlasti, drže njih Vučić, i ruske kape.

Hisen Babajic

NEMAJU STO DA SE STIDE KAD NEMAJU OBRAZA NEGO IH SVE TREBA POHAPSIT