9 °

max 10 ° / min 8 °

Ponedjeljak

03.02.

10° / 8°

Utorak

04.02.

11° / 3°

Srijeda

05.02.

12° / 3°

Četvrtak

06.02.

12° / 4°

Petak

07.02.

11° / 4°

Subota

08.02.

11° / 5°

Nedjelja

09.02.

11° / 5°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Pogledajte atmosferu sa dočeka u hotelu Splendid: Do kraja sedmice još pet nastupa regionalnih zvijezda

Izvor: Screenshot

Mozaik

Tag Video
Comments 0

Pogledajte atmosferu sa dočeka u hotelu Splendid: Do kraja sedmice još pet nastupa regionalnih zvijezda

Autor: Antena M

  • Viber

Hotel Splendid je i ovogodišnjom organizacijom dočeka Nove godine potvrdio zašto je već 18 godina najpoželjnije mjesto slavlja i odmora u prazničnim danima. 

Gosti su Novu godinu dočekali uz bend Hari Mata Hari, Lidiju Bačić i orkestar Žutog Serhatlića.

Kapaciteti su popunjeni sve do kraja sedmice, koju će obilježiti još pet nastupa regionalnih muzičkih zvijezda.

Publiku večeras očekuje koncert Marije Šerifović, kao i nastup Jovane Pajić.

"Gosti znaju da kod nas neće dobiti zabavu koja traje samo par sati, već sve vrijeme boravka bez obzira na to koliko dana odsijedaju.

Odnos cijene i kvaliteta koji dobijaju za potrošeni novac godinama učvršćuje povjerenje gostiju i na to smo veoma ponosni", objašnjavaju iz uprave bečićkog hotela koji je i ove godine najviše privukao goste regiona.

Dio atmosfere sa sinoćnjeg dočeka pogledajte u videu ispod: 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR