13° / 9°

25.04.

16° / 8°

Budućnost ubjedljiva u Petrovcu

U posljednjem meču četvrtog kola Telekom Prve crnogorske lige, Budućnost je slavila u Petrovcu protiv istoimenog domaćeg tima 3:0.

Svi golovi postignuti su u drugom dijelu, a strijelci su bili Damjanović, Boljević i Perović.

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas u Pljevljima ekipu Rudara 4:0. Zvaničnog šampiona do pobjede, druge ove sezone, vodili Darko Bulatović u 5, Bojan Božović u 9, Miljan Vlaisavljević u 63. i Damir Kojašević u 85. minutu.

Pobjedu u gostima upisala je Iskra, koja je u Golubovcima savladala Zetu 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Milan Đurišić u 35. minutu.

Podgorica i OFK Titograd igrali su 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Koma i Grblja, koji su na Zlatici igrali 1:1 (0:1).

Ekipa iz Radanovića povela je pogotkom Miomira Đuričkovića u 9. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Goran Vujović u 75. minutu.