12° / 10°

24.04.

14° / 8°

Kom pobijedio Iskru

Fudbaleri Koma pobijedili su večeras u Podgorici ekipu Iskre 2:0, u utakmici sedmog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Ekipa iz podgoričkog naselja Zlatica do drugog trijumfa došla je golovima Arihira Sentokua u 69. i Save Gardaševića u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Pobjede u ovom kolu, ranije danas, ostvarili su fudbaleri Sutjeske i Rudara.

Sutjeska, koja brani trofej, savladala je u Nikšiću ekipu Petrovca 3:0 i upisali četvrti trijumf.

Slavila je golovima Damira Kojaševića u 69. i Stefana Nikolića u 83. i drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Rudar je u Pljevljima slavio protiv Podgorice 2:1 i drugim trijumfom posljednje mjesto na tabeli ustupio ekipi Petrovca.

Pljevaljski tim do pobjede vodili su Velizar Janketić u 14. iz jedanaesterca i Tijago Rodrigeš u 24. minutu.

Jedini pogodak za Podgoricu postigao je Jovan Vujović u iz jedanaesterca u sudijskoj nadoknadi.

Bez pobjednika i golova završen je duel Grblja i Zete u Radanovićima.

U posljednjem meču ovog kola, u 20 sati i 30 minuta, počeće meč između OFK Titograda i Budućnosti.