29.04.

24° / 14°

Norič nanio prvi poraz Sitiju

Sjajni Norvič uspio je da sruši Mančester Siti na "Kerou Roudu" sa 3:2.

Domaćin je odmah krenuo bez straha, i to im se isplatilo već u 18. minutu kada iz kornera postižu gol za vođstvo. Keni MekLejn je bio najviši u skoku i uspeo da savlada Edersona.

Odmah napad posline toga stojalo je 2:0 na semaforu za domaći tim. Puki i Kantvel su bili najbrži, Finac nesebično odlaže svom saigraču za lak gol i vođstvo od 2:0 u 38. minutu!

Sterling je pokušao da umanji prednost "kanarinaca", ali Siti tek na isteku 45. minuta stiže do svog gola, strijelac je bio Aguero.

Ipak Norvič stiže do trećeg gola samo pet minuta po povratku na teren posline pauze. Buendie nesebično upošljava Pukija za lak posao Finca. 3:1 za Norvič u 50. minutu!

Igrala se prava 'viktorija' pred golom Tima Krula, Rodri donosi nadu "građanima" lijepim golom sa nekih dvadesetak metara u 88. minutu.

Aguero je odlično šutirao u 93. minutu, ali je opet uspješniji bio golman "kanarinaca".