10° / 7°

22.04.

13° / 5°

Preokret Intera u pobjedi nad Veronom

Fudbaleri Intera pobinedili su Veronu sa 2:1, iako su na poluvremenu imali gol zaostatka.

Inter je pobjedom nad Veronom dospio na čelo Serije A sa 31 osvojenim bodom nakon 12 odigranih utakmica i tu će ostati, minimum do neđelje uveče kada Juventus igra sa Milanom.

Ukoliko Juventus ne pobijedi Milan u Torinu, Inter će ostati na vrhu italijanskog fudbalskog šampionata.

Gosti su dobili penal u prvoj polovini prvog poluvremena, a Valerio Vere ga je bez većih problema pretvorio u gol, pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 0:1.

Antonio Konte je probudio svoje izabranike u svlačionici, pa su preko Vesina i Barele napravili veliki preokret i ostvarili 10. pobjedu u Seriji A. Inter u narednom kolu gostuje Torinu, dok će Verona dočekati Fiorentinu.