13° / 9°

25.04.

16° / 8°

Liverpulu derbi protiv Totenhema

Fudbaleri Liverpula pobijedili su Totenhem rezultatom 1:0 na gostovanju u okviru 22. kola Premijer lige.

Liverpul je i poslije 22 kola ostao neporažen u Premijer ligi i ostao ubjedljivo prvi na tabeli uz samo jedan remi i kolo manje od ostalih.

"Pijevci" nisu iskoristili domaći teren, kao ni ogroman broj prilika u drugom poluvremenu u kojem su zaslužili da dođu barem do boda.

Mane je u 36. minutu propustio šansu za gol, a samo minut kasnije Liverpul je iskoristio veliku konfuziju u odbrani domaćina i došao do prednosti.

Salah je primo loptu na deset metara od gola, niko mu nije prišao, a onda je loptu dodao do Firmina koji je iskoristio nepažnju mladog Tangange i donio prednost svojoj ekipi, ispostaviće se da je to bio konačan rezultat meča.