19° / 14°

02.05.

19° / 12°

Inter u polufinalu Kupa

Fudbaleri Intera su rezultatom 2:1 pobijedili Fiorentinu u četvrtfinalu kupa Italije.

Poslije večerašnje Interove pobjede poznati su svi polufinalisti kupa Italije.

To znači da će se Milan boriti sa Juventusom za odlazak u finale, dok će Inter igrati sa Napolijem.

Neroazuri su do prvog pogotka stigli u prvom poluvremenu, kada je Antonio Kandreva matirao Pjetra Teraćana, a pored svih napora do drugog pogotka nisu mogli.

U nastavku, Martin Kaseres je šokirao Inter. Urugvajski štoper je uspio da donese Fiorentini izjednačenje u 60. minutu i da kreira mini dramu.

Ipak, da se navijači Intera ne nerviraju previše postarao se Barela koji je samo sedam minuta kasnije riješio pitanje pobjednika.