24° / 16°

25.09.

24° / 16°

Pobjede Rudara i Grblja, Igalu i Podgorici po bod

Fudbaleri Rudara i Grblja ostvarili su pobjede, dok je remijem završen duel Igala i Podgorice na startu nove sezone Druge crnogorske lige.

Rudar je u Pljevljima savladao Kom 1:0, a do tri boda došao je golom Vojina Pavlovića u petom minutu sudijske nadoknade.

Grbalj je u Radanovićima slavio protiv rožajskog Ibra 2:0, golovima Lazara Rakočevića u 37. i Sretena Peruničića u 62. minutu.

Bez pobjednika završđen je duel Igala i Podgorice, koji su na stadionu Solila igrali 2:2.

Gosti su golovima, Vojina Jeknića u 38. i Luke Bulatovića u 67. minutu, poveli 2:0.

Na 2:1 smanjio je Faver Duvan Ramirez Hurtado u 77, a konačan rezultat postavio je Aldin Adžović u 84. minutu.

Jeknić u šestom minutu nije realizovao jedanaesterac.

Igalo je meč završilo sa deset igrača, nakon što je u 67. minutu zbog dva žuta kartona isključen Lazar Žižić.

U posljendjem meču ovog kola, u 20 sati na DG areni sastaće se Mladost i Iskra.

U ovom kolu slobodni su fudbaleri Lovćena.