25.09.

24° / 16°

Dečić bolji od Mornara, slavili Arsenal i Jedinstvo

Autor: Antena M

Fudbaleri Dečića, Arsenala i Jedinstva ostvarili su pobjede u četvrtom kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Dečić je na Trening kampu Fudbalskog saveza savladao Mornar 1:0 i upisao drugi trijumf.

Odlučujući pogodak postigao je Augusto Čagaz iz jedanaesterca u 36. minutu.

Mornar je i poslije trećeg meča ove sezone bez bodova.

Važna tri boda osvojio je Arsenal, koji je u Nikšiću savladao Sutjesku 2:1.

Sutjeska, koja je bez pobjede ove sezone, povela je golom Nikole Janjića u trećem minutu.

Izjednačio je Abdulsamed Abdulahi u 20, dok je pobjedu tivatskom timu, drugu ove sezone, donio Armin Imamović u 55. minutu.

Sutjeska je od 35. minuta i isključenja Nikole Jovićevića igrala sa igračem manje.

Isti učinak kao i Arsenal ima bjelopoljsko Jedinstvo, koje je pred svojim navijačima savladalo Otrant-Olimpik 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je Aldin Mušović u 80. minutu.

Jezero je na stadionu "Mitar Mićo Goliš" bilo na pragu pobjede, ali je primilo gol u šestom minutu sudijske nadoknade i moralo da se zadovolji bodom (1:1), prvim ove sezone.

Vođstvo plasvskom timu donio je Mihailo Perović u 80. minutu.

Konačan rezultat postavio je Adnan Bašić.

Poslije prvog poluvremena, Budućnost na DG areni vodi protiv Bokelja 1:0, golom Ivana Bojovića u 45. minutu