22° / 17°

26.09.

24° / 15°

Inter silan protiv Atalante

Fudbaleri Intera ubjedljivo su pobijedili u Milanu ekipu Atalante rezultatom 4:0 u okviru trećeg kola italijanske Serije A.

Izabranici Simonea Inzagija demonstrirali su svu moć time što su praktično ponizili "Boginju" ne samo zbog rezultata, već i zbog načina igre tokom čitavog meča.

Od samog početka meča bilo je jasno da se puleni Đanpjera Gasperinija neće provesti dobro večeras, to je svojim autogolom "najavio" Berat Đimsiti poslije sjajne timske akcije "neroazura".

Jedva da je prošlo sedam minuta igre kada je Nikolo Barela rastužio gostujuće fudbalere fantastičnim volejom sa oko 20-ak metara kojem nije bilo odbrane.

Nepuna dva minuta igre od povratka sa odmora bila su dovoljna Markusu Tiramu da uveća prednost šampiona Italije, kada je bilo i jasno da Atalanta neće izbjeći poraz.

Francuski reprezentativac je sa istog mjesta pogodio i u 56. minutu, a do kraja meča Inter je mogao i do ubedljivijeg trijumfa da se u nekoliko navrata nije spetljao Arnautović koji je kasnije ušao u igru.

Inter ima sedam bodova poslije tri odigrana kola, dok je Atalanta ostala na tri osvojena boda.