27.09.

26° / 17°

Veliki preokret Napolija, remi Lacija i Milana

Izvor: EPA-EFE

Fudbaleri Lacija i Milana remizirali su večeras na "Olimpiku" rezultatom 2:2 (0:1) u 3. kolu Serije A.

Krenulo je savršeno za Milan u Rimu ove večeri pošto je u osmom minutu Kristijan Pulišić izveo korner u peterac Lacija, a Strahinja Pavlović na savršen način iskoristio prostor koji mu se ukazao i prije Ivana Provedela stigao do lopte za prvijenac u dresu "rosonera".

Nuno Tavareš je između 62. i 66. minuta dvaput, sebi karakteristično, utrčao i namjestio golove Tatiju Kasteljanosu i Bulajeu Diji za preokret na "Olimpiku".

Fonseka je bio prinuđen da reaguje i napokon su se na terenu našli Rafael Leao, Tami Ejbraham i Teo Ernandez i upravo je taj trio iskreirao pogodak za portugalskog napadača koji je sa desne strane uspio da utrči i izjednači samo minut pošto je ušao na teren.

Ni život Antonija Kontea na uzavrelom jugu Italije nije ništa bolji pošto je Parmi malo nedostajalo da pogotkom Ange-Joana Bonija nanese drugi poraz "partenopeima". Igrao se 19. minut kada je mladi Francuz pogodio. Parma je posljednjih 15 minuta igrala sa igračem manje da bi Romelu Lukaku u nadoknadi pogodio za izjednačenje!

Ali, tu nije bio kraj pošto smo kroz četiri minuta dobili preokret! Strašan skok Frenka Angise i pogodak pod prečku za eksploziju na "Maradoni".