21° / 14°

13.10.

19° / 11°

Bajern kaznena ekspedicija

Fudbaleri Bohuma remizirali su sa Holštejn Kil na svom stadionu rezultatom 2:2 (2:1) u 4. kolu Bundeslige.

Fudbaleri Bajerna su na "Vezeru" priredili pravu katastrofu Verderu pošto je bilo 0:5 (0:2).

Blistao je Majkl Olise koji je dao dva gola pokazavši još jednom da je Bajern napravio izvrstan posao s njim. Impresivno je igrao, a usput je upisao i predivnu asistenciju za Džamala Musijalu u 32. minutu. Hari Kejn i Serž Gnabri su se takođe upisivali i tako Bajern u dva susreta ove neđelje daje 14 golova.

Union Berlin je za samo šest minuta od početka utakmice slomio Hofenhajm pošto su Rote i Jeong davali golove, da bi tek u 67. Batler smanjio na konačnih 2:1.

Frajburg je rezultatom 0:3 iznenađujuće rutinirao Hajdenhajm na "Vojt areni". Vinćenco Grifo je blistao sa dva gola, Ritsu Doan je bio taj koji je načeo rivala u 54.