23° / 15°

15.10.

21° / 14°

Crna Gora osvojila drugo mjesto

Futsal reprezentacija Crne Gore remizirala je sa Letonijom rezultatom 1:1 u posljednjem meču turnira u Poreču.

Ovim remijem, drugim na turniru uz dvije pobjede, naša selekcija osvojila je drugo mjesto.

Današnji meč otvoren je pogotkom Nemanje Nikolića u drugom minutu, da bi devet minuta kasnije Krists Kruminiš postavio konačan rezultat.

- Tvrda utakmica, bez puno ljepote u igri. Nijesmo bili na nivou kao iz prva tri meča, ali se opet ponovilo ono što mene posebno raduje, a su velika borbenost i želja za pobjedom. Generalno gledano, jako sam zadovoljan kako smo odigrali čitav turnir u Poreču, rekao je selektor Sveto Ljesar.

CRNA GORA - LETONIJA 1:1