22° / 15°

Ubjedljiv poraz Zvezde, Arsenalu derbi, Barsa, Siti i Dortmund rutinski

Izvor: EPA-EFE

Večeras je odigrano sedam utakmica 2. kola Lige šampiona.

Crvena zvezda je ubjedljivo poražena u Milanu od Intera 4:0. Člhanoglu je pogodio u prvom poluvremen u, u nastavku strijelci su bili Arnautović, Lautaro Martinez i Taremi.

U derbiju večeri Arsenal je golovima Haverca i Sake u prvom poluvremenu savladao PSŽ 2:0, dok je najubjedljiviji bio Dortmund kod kuće protiv Seltika 7:1 (Kan 7, Adejemi 11, 29. i 42. minut, Girasi 40. i 66, Nmeča 79. minut, dok je jedini gol za goste postigao Maeda u 9. minutu).

Barsa je rutinski riješila Jang Bojs 5:0 (Levandovski 8 i 51. minut, Rafinja 34, Martinez 37. i Kamara auto gol u 81. minutu), kao i Siti ekipu Slovana u Bratislavi 4:0 (Gindogan 8, Foden 15, Haland 58. i MekAti 74. minut.).

Leverkuzen je golom Bonifaće u 51. minutu savladao Milan 1:0, dok su PSV i Sporting igrali 1:1.