21° / 16°

18.10.

22° / 17°

Kiks Juventusa protiv Kaljarija

Juventus je primio prvi gol ove sezone u Seriji A i to je značilo da je ostao bez dva boda – računicu mu je poremetio Kaljari koji je izvukao remi u Torinu (1:1).

Dušan Vlahović je na startu iz penala donio prednost “staroj dami” koja je dominirala, a srpski napadač je kasnije izrastao u tragičara jer je desetak minuta prije kraja promašio zicer za 2:0.

Tada je sa 7-8 metara šutirao pored gola, a kazna je stigla nekoliko minuta kasnije kada je Daglas Luiz skrivio penal, a iskoristio ga Razvan Marin.

Juve je potom ostao sa desetoricom zbog isključenja Fransiska Konseisaa, pa se rezultat nije promijenio – čak je Kaljari u sudijskoj nadoknadi pogodio stativu za totalni preokret.

Juventus ima 13 bodova, tri manje od lidera Napolija, drugi je Inter sa 14, dok je Kaljari u sedam kola sakupio šest.