21° / 16°

18.10.

22° / 17°

Podjela bodova Sosijedada i Madriđana

Fudbaleri Real Sosijedada remizirali su u San Sebastijanu sa Atletikom iz Madrida rezultatom 1:1 u meču devetog kola španske Primere.

Atletiko je poveo već u prvom minutu meča, odličnu loptu Grizmana petom iskoristio je Hulijan Alvarez da preciznim udarcem zatrese mrežu u daljem uglu golmana Remira.

Atletiko je čekao svoju šansu iz kontranapada, jednu od njih propustio je Molina čiji je udarac završio preko gola, a Sosijedad je do izjednačenja stigao prilično kasno.

Igrao se 84. minut kada je hrvatski internacionalac Luka Sučić postigao sjajan pogodak sa više od 20 metara i na fenomenalan način savladao golmana Atletika.