29.10.

24° / 15°

Monako razbio Zvezdu, ubjedljiv i Milan

Comments 1

U prva dva meča 3. kola Lige šampiona – Monako je sa 5:1 ispratio Crvenu zvezdu iz kneževine, dok je Milan sa igračem više “slomio” Klub Briž (3:1).

Zvezda je odigrala dobro poluvrijeme u Monte Karlu, a nakon golova Minamina i Endijaea semafor je u 27. kinutu pokazivao 1:1.

Ipak, potop je u četvrtom minutu dodatka prvog dijela najavio je Bril Embolo.

U nastavku je Adi Hiter ubacio Aleksandra Golovina, kneževi su “letjeli”, a Vilfred Singo (evrogol za tv špice), još jednom Minamino i Aklijuš stavili su tačku na pobjedu.

Milan se sa igračem više mučio do 61. minuta, a onda je Tijani Rejnders pogodio za 2:1. Holanđanin je do kraja još jednom tresao mrezu za konačnih 3:1, dok je prije njega pogodio u Kristijan Pulišić, dok je Kirijani Sabe postigao jedini gol za Briž.