29.10.

24° / 15°

Adžić debitovao za Juve u LŠ, nevjerovatan preokret Reala

Još jedan veliki trenutak u karijeri Vasilija Adžića – samo tri dana nakon Serije A, naš fudbalski biser debitovao je u Ligi šampiona.

Crnogorski fudbaler igrao je za Juventus od 68. minuta, imao je dobrih poteza, ali nije mogao da pomogne “bjankonerima”da izbjegnu poraz od Štutgarta (1:0).

“Švabama” je poništen i gol, nisu iskoristili penal (Enco Milo), ali su sa igračem više u finišu stigli do pobjede golom El Bilal Turea.

Veče je obilježio i spektkakl Real Madrida koji je u reprizi posljednjeg finala razbio Borusiju Dortmund 5:2, iako je do 60. minuta gubio 2:0. Heroj “kraljeva” bio je Vinisijus koji je tri puta tresao mrežu.

Važne pobjede upisali su i Arsenal, Aston Vila i Sporting iz Lisabona.