12 °

max 15 ° / min 12 °

Utorak

25.03.

15° / 12°

Srijeda

26.03.

13° / 11°

Četvrtak

27.03.

17° / 11°

Petak

28.03.

14° / 10°

Subota

29.03.

15° / 8°

Nedjelja

30.03.

12° / 9°

Ponedjeljak

31.03.

13° / 8°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Zvanično - Hrvat preuzeo Juventus

Fudbal

Comments 1

Zvanično - Hrvat preuzeo Juventus

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Juventus je danas saopštio da Tijago Mota više nije trener prvog tima ekipe iz Torina.

Ovakva vijest stigla je poslije najava da bi italijanski stručnjak mogao da dobije otkaz poslije serije loših rezultata na svim frontovima, a uprava kluba donijela je i odluku o tome ko će voditi tim do kraja sezone.

Taj posao povjeren je hrvatskom treneru Igoru Tudoru (46) koji će, za početak, voditi ekipu do kraja takmičarske godine.

Tudor je dobro poznato lice u Juventusu gdje je proveo čak devet sezona tokom igračke karijere, dok je kao trener u nekoliko navrata vodio timove iz Serije A.

Hrvat je bio trener Hajduka iz Splita u dva navrata, PAOK-a, Karabukspora, Galatasaraja, Udinezea u dva navrata, Veronu i Marsej sa kojim je prekinuo saradnju 2023. godine.

Komentari (1)

POŠALJI KOMENTAR

Dragan

A bas ce se usreciti sa njim on je bas trener kakav treba Juventusu... Ovako kako sada rade oni jos dugo dugo godina nece imati sta da traze u borbi za titulu