Spektakularna partija Entonija Dejvisa u pobjedi Lejkersa protiv Minesote

Izvor: Foto: Beta/AP

Tag Video

Izvor: sportsport.ba

Autor: Gordana Đuračić

Košarkaši Lejkersa sinoć su na svom parketu pobijedili Minesotu sa 142:125, a još jedan meč za pamćenje odigrao je Entoni Dejvis.

Minesota je pružila jako dobar otpor Lejkersima, ali na kraju nisu imali snage da naprave iznenađenje i pobijede. Lejkersi su uspjeli da dođu do nove pobjede, dok je Minesoti ovo bio dvanaesti poraz uz deset pobjeda.

U prvom poluvremenu Lejkersi su uspjeli da dođu do prednosti, ali su gosti čuvali neku pristojnu razliku, nakon prve dionice bilo je 39:31 za Lejkerse, dok se na pauzu otišlo kod rezultata 73:65 za domaći tim.

Lejkersi su u nastavku meča uspjeli da čuvaju prednost, a košarkaši Minesote u posljednjoj dionici već su se pomirili s porazom. Na kraju Lejkersi su slavili sa 142:125.

Fantastičnu partiju za domaći tim odigrao je Entoni Dejvis koji je ubacio 50 poena, i imao još sedam skokova i šest asistencija. Istakao se i LeBron Džejms sa 32 poena, 13 asistencija i četiri skoka.