12 °

max 15 ° / min 11 °

Četvrtak

13.03.

15° / 11°

Petak

14.03.

17° / 10°

Subota

15.03.

21° / 14°

Nedjelja

16.03.

17° / 11°

Ponedjeljak

17.03.

11° / 6°

Utorak

18.03.

6° / 1°

Srijeda

19.03.

10° / 1°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ljutić slavila u Kranjskoj Gori

Ostalo

Comments 1

Ljutić slavila u Kranjskoj Gori

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Hrvatica Zrinka Ljutić pobjednica je petog slaloma alpskih skijašica, koji koji je za Svjetski kup vožen danas u Kranjskoj Gori.

Ljutić je nakon prve vožnje dijelila prvo mjesto sa Švajcarkinjom Vendi Holdener, a do druge pobjede ove sezone došla je u ukupnom vremenu minut, 39 sekundi i 62 stotinke.

Prvi trijumf u Svjetskom kupu ostvraila je krajem decembra u Zemeringu.

Holdener je imala 16 stotinki slabije vrijeme od pobjednice, dok je pobjedničko postolje kompletirala Šveđanka Ana Sven Larson sa zaostatkom od sekundu i 19 stotinki.

Na četvrtom mjestu završila je Švajcarkinja Kamil Rast, peta je bila njena sunarodnica Melani Milar, a šesta pobjendica jučerašnjeg veleslaloma, Šveđanka Sara Hektor.

Ljutić je trijumfom na Kranjskoj Gori preuzela vođstvo u plasmanu slaloma sa 309 bodova i ima četiri više od drugoplasirane Rast.

Holdener je treća sa 265 bodova.

Ljutić je na čelu i u generalnom plasmanu Svjetskog kupa sa 456 bodova.

Hektor je druga sa 447, dok je treća bila Rast sa 433 boda.

Komentari (1)

POŠALJI KOMENTAR