Tuča na tribini, drama u bazenu: Mirović sa Šapcem potopio Zvezdu za istorijsku titulu

Izvor: Foto: Aleksić Vanja/ VK Šabac

Vaterpolo

Tag Gallery

Vaterpolisti Šapca, koje sa klupe predvodi crnogorski stručnjak Miodrag Mirović, novi su šampioni Srbije, pošto su sa 2-1 u seriji savladali Crvenu zvezdu.

U odlučujućem meču u Šapcu, domaći vaterpolisti uspjeli su da poslije drame i velike borbe dođu do istorijski titule – 10:9 (1:1, 4:3, 4:2, 1:3)

Meč je, između ostalog, obilježila i tuča na tribini u drugoj četvrtini, zbog koje je duel bio prekinut više od petnaest minuta.

Heroj pobjede bio je Rogač, koji je na petnaest sekundi do kraja postigao odlučujući gol za veliko slavlje na tribinama.

Podsjećamo, Mirović je 2017. godine predvodio maldu reprezentaciju Crne Gore do titule prvaka Evrope.