11 °

max 18 ° / min 11 °

Srijeda

02.04.

18° / 11°

Četvrtak

03.04.

17° / 9°

Petak

04.04.

14° / 8°

Subota

05.04.

16° / 7°

Nedjelja

06.04.

13° / 2°

Ponedjeljak

07.04.

11° / 1°

Utorak

08.04.

12° / 3°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Dodik: Le Pen plaća cijenu, kao i ja

Izvor: Antena M; Foto: Dragan Tomašević

Svijet

Comments 0

Dodik: Le Pen plaća cijenu, kao i ja

Autor: Antena M

  • Viber

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je presuda liderki desničarske francuske stranke "Nacionalno okupljanje” Marin Le Pen, kao i u njegovom slučaju, donijeta zbog politike, a ne na osnovu zakona.

„Marin Le Pen je osuđena, jer je prijetnja sistemu koji ne zna da gubi. Kao i u mom slučaju, presuda nije donijeta zbog zakona, već zbog politike. Ona, kao i ja, plaća cijenu jer ima podršku naroda, koju ne mogu pobijediti na izborima“, napisao je Dodik na društvenoj mreži Iks.

Prema njegovim riječima, sudovi su, u njegovom, kao i slučaju Le Pen, postali „oruđe onih koji se boje demokratije, jer znaju da protiv nje ne mogu uspjeti na fer izborima“.

„Zato pokušavaju da nas izbrišu presudama, a ne poraze argumentima. Kada ćete stati? Dok i poslednjeg demokratskog lidera ne osudite? Je suis Marine“, napisao je Dodik, prenosi Beta. 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR