Nakon današnjeg sastanka u Parizu s predsjednikom Francuske Emanuelom Makronom, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je iznio detalje i otkrio da je tema bio i Milorad Dodik.
Kako je rekao, on je tokom sastanka imao inicijative vezane za Republiku Srpsku i Bosnu i Hercegovinu.
Odgovarajući na pitanje koja je najteža tema koja je bila na stolu tokom sastanka s Makronom, kazao je Bosna i Hercegovina.
"Ja sam se borio, borio sam se da se pronađe kompromisno rješenje. Borio sam se jer ne mogu da prihvatim da je jedino rješenje da se uhapsi Milorad Dodik", kazao je.
Ponovio je da je to katastrofalno rješenje.
"To nije rješenje, to je pravljenje problema. Zato sam izložio neka svoja rješenja Makronu i ne bih da govorim o tome. O tome mogu da govorim sa svakim drugim, ali ne mogu javno da iznosim. To ne bi bilo fer", kazao je.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR