20 °

max 21 ° / min 9 °

Nedjelja

20.04.

21° / 9°

Ponedjeljak

21.04.

23° / 11°

Utorak

22.04.

23° / 14°

Srijeda

23.04.

20° / 14°

Četvrtak

24.04.

17° / 14°

Petak

25.04.

18° / 13°

Subota

26.04.

14° / 11°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Mile Kekin iznio odbranu, pušten na slobodu

Izvor: N1

Region

Comments 0

Mile Kekin iznio odbranu, pušten na slobodu

Izvor: Index/N1

Autor: Antena M

  • Viber

Mile Kekin je iznio obranu i biće pušten na slobodu, saznaje Index.

Svijet

Uhapšen Mile Kekin

11.04.2025. 09:40

Kekin je u USKOK-u objasnio koliko je nevjerovatno da bi na investiciji od 350 hiljada eura počinio malverzacije zbog sedam hiljada eura, rekao je njegov advokat Čedo Prodanović, prenosi Index.

U saopštenju USKOK-a je potvrđeno da se hapšenja vrše zbog sumnje na zloupotrebu položaja i pranja novca. Hrvatski mediji javljaju da se, između ostalog, radi o mešetarenju gradskim zemljištem, a navodno je jedan od sumnjivih poslova vezan i za zemljište u Momjanu koje je u vlasništvu bračnog para Kekin.

„Hapšenja i hitne dokazne radnje sprovodi PNUSKOK po nalogu USKOK-a. Navedene radnje se sprovode u Zagrebu i na području Istre u odnosu na više osoba za koje postoji osnovana sumnja da su počinile više krivičnih djela zloupotrebe položaja i ovlašćenja, kao i pranja novca“, navodi se.

Jutarnji je objavio da je u centru pažnje istražitelja Jelena Perosa, donedavna načelnica Upravnog odjeljenja za prostorno planiranje i upravljanje gradskom imovinom u Bujama.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR