9 °

max 9 ° / min 1 °

Ponedjeljak

07.04.

9° / 1°

Utorak

08.04.

12° / 1°

Srijeda

09.04.

13° / 3°

Četvrtak

10.04.

14° / 5°

Petak

11.04.

17° / 7°

Subota

12.04.

18° / 8°

Nedjelja

13.04.

19° / 9°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Društvo

Sve veći broj zastava na ogradi Cetinjskog manastira

Autor: Antena M

  • viber

Feniks CG

@KakoJe Cela Amerika je pod zastavama, I Crna Gora ce. Nase Litije.

Piljkovic

Na svaku uličnu svetiljku ispred manastira po jedna zastava.

Petar

@Piljkovic Kad bi to pustili cetinjski urasi da se ne zamjeru podgorickim. Muka mora da je na cetinjski sdp s kim lijeze i odlucuje

D V

Vazda i dalje vjekovima dočekivale,osvjetljivale i čuvale sve časne i čestite CG domove,jedinu i najdražu svoju CG domovinu, njenu svetu CPC i ničije do njene svete CG crkve,manastire i svu njenu imovinu. A one koji kidišu da vas izbucaju svojim glibavim i krukama voda neka ih nosi u najdublje more.

Petar

Ovoj Stojki sto joj se evo dva dana mjenja prezime jednom kad se utvrdi koje i okle je uvesti dozivotnu zabranu ulaska u Crnu Goru.

Mina

Sve u crnogorske zastave, za vijek i vjekova. Amin!

JOVOZ

Počelo je kako treba - od prizemlja.

Pravn8k

Lijepo je okacit zastavu, no je kace vani ljudi spolja. A ko je u tim crkvama i manastirima? Ciji popovi? Trebalo bi da su unutra CG popovi koji ce sami kaciti i postovati zastavu CG a ne je bacati i gaziti kao sto rade SPC popovi.

JA

Svaka čast ! tako treba. A zamislite da tako neko skine hrvatsku zastavu u Hrvatskoj????? Što bi bilo i đe bi bila monahinja??????

Anja crnogorka

Da je vjecna Crna Gora! Da se viori svuda! Sledeca je Crkva u Niksicu!!!