11 °

max 24 ° / min 10 °

Ponedjeljak

21.04.

24° / 10°

Utorak

22.04.

22° / 14°

Srijeda

23.04.

21° / 14°

Četvrtak

24.04.

19° / 13°

Petak

25.04.

19° / 13°

Subota

26.04.

18° / 14°

Nedjelja

27.04.

21° / 12°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Hronika

Policija privela četiri osobe jer su pokušale da slome jarbol sa državnom zastavom u Štitarici

Izvor: Vijesti

Autor: Antena M

  • viber

Orlov krš

Treba objaviti imena tih,,patriota'' da vidimo ko su i odakle su i da ih zapamtimo za sva vremena!

vule

Zasto su pusteni iz pritvora ? sigurno nema opasnosti od ponavljanja djela . ako ponove djelo ,hoce li odgovarati ko ?

Hajduk

E zloga vremena ... u sopstvenu državu policija čuva Državnu zastavu, sveti crnogorski barjak. Kakvi izrodi žive ovđe, koliki nesoj trebaš biti da ne voliš svoju zemlju. Katastrofa !

mijo popovic

Recite mi jos jednu zemlju u svijetu gdje "nema pravnih razloga" da zadrze u pritvoru osobe koje besprizorno skrnave drzavne simbole i vrijeđaju nacionalna osjecanja građana? S druge strane, hapse zbog nekoliko čaša rakije. Ovim postupanjem policija i tuzilastvo ohrabruju huligane

Montenengringo

Mijo Popović: Pa naravno da ohrabruju huligane, kad i onoga balavca što su puštili da se navodno brani sa slobode, ili mandića i kneževića, ... ne samo što su ih puštili na slobodu, negosu danas najutjecajnije političke ličnosti u ovoj državi! Dokle sa ovijem, ... Evo i što se slično dešava u USA!

Otvoreno

Sta ocekivati od djece roditelja koji ne priznaju Srebrenicu, opsadu Sarajeva, napad na Dubrovnik.....osim mrznju i nasilje.