25 °

max 25 ° / min 10 °

Ponedjeljak

21.04.

25° / 10°

Utorak

22.04.

23° / 10°

Srijeda

23.04.

22° / 13°

Četvrtak

24.04.

19° / 14°

Petak

25.04.

19° / 14°

Subota

26.04.

17° / 11°

Nedjelja

27.04.

22° / 11°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Svijet

Tramp u Kongresu: Zelenski mi je poslao pismo, Grenland treba da bude dio SAD, Bajden je najgori predsjednik svih vremena

Izvor: White House YT / Reuters

Autor: Antena M

  • viber

d vujicic

1-Nijesi ti vrijedan Bajdenivog nokta malog nožnog prsta.Ti si se za mjesec dana više nalupetao gluposti i nebuloza od zadnjih pet USA predsjednika ukupnog mandata.Bsjden je jednom mjesečno pravio "provale" dok ih ti serijski radiš svaki dan.Ovo što ti radiš je nezabilježeno u povijest USA od 1776 g

d vujicic

2-Pamtim dugo i dobro sam upamtio Niksona Forda Regana Kartera Buša jednog i drugog, Klintona Obamu do velikog Bajdena.Čudovište ofarbano i pobješnjelo poput tebe planeta Zemlja i svijet nije vidio.Nijesam vjerovao i mislio da USA predsjednik i narod koji ga je birao može biti ovako promašen.

cefalo

Ovaj krekovani je već došao glave svakom poštenju i demokratskom poretku. Nadati se da će mu to jednom izaći na nos od samih Amerikanaca.Kad ih sva ta euforija spusti na zemlju svi će tanju presti. A možda mu je cilj da se, na račun Ukrajine, uortači s Rusijom da mu pomogne oko Grenlanda, Ko zna.